آشنایی با محیط متلب

ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

زمانی که شما برای اولین وارد نرم افزار متلب می شوید ، با محیطی جدید و متفاوت با بقیه نرم افزار های برنامه نویسی می شود ، محیط متلب دارای چندین پنجره ، تب و ای می باشد ، در این پست هدف ما آموزش و آشنایی با محیط متلب است .

 

 

1. پنجره های متلب
  • Command Window : پنجره فرمان 

در این پنجره ، فرمول ها و دستورات نوشته می شوند. پس از اینکه شما یک فرمول یا یک دستور را در این پنجره تایپ کردید، و کلید Enter را فشار دادید ، متلب تعیین می کند که با این داده هایی که شما وارد کرده اید چه نتیجه ای خواهد داشت ،در آموزش های آینده  با کاربرد پنجره ی Command بیشتر آشنا خواهید شد.

  • Workspace : پنجره فضای کار

با استفاده از اين صفحه ميتوانيم همه متغيرهاي تعريف شده را از زمان اجراي متلب را  ببينيم ( متغيرهايي که پاك نشده باشند ) در اين صفحه نام، سايز و اطلاعاتي ديگر در مورد متغيرها آمده است.

  • Command History : پنجره تاریخچه دستورات

در برخی موارد، ممکن است بخواهید یک فرمول یا دستور را مجدداً چاپ کنید. پنجره ی Command History نقش حافظه ی شما را بازی می کند و به شما کمک می کند تا فرمول ها و دستوراتی که قبلا مورد استفاده قرار داده اید را بازیابی کنید. 

  • Current Directory : پنجره دایرکتوری جاری

می توانیم توسط این پنجره به فایل های متلب ذخیره شده در هارد دسترسی پیدا کنیم و همچنین برنامه خود را در مسیر ان ذخیره کنیم .متلب نویس پنجره ,متلب ,فرمول ,command ,محیط ,محیط متلب ,command history

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ایلیا چت|چتروم ایلیا|ایلیا چت اصلی فارسی دانلود دانلود فیلم 4 با لینک مستقیم استیل پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان رایگان|کسب درامد اس وای بلاگ رز فیلمز ابادی (روستا ) در سیستان ----نهور انجام پروژه های برنامه نویسی ياد تو جان دلم حاله بدم غرق نماز کرده از احمد سلو دانلود اهنگ از اونور دندونا سفید جواب نگارش ششم صفحه۶۲ جواب سوال صفحه 43 تفکر وپژوهش ششم جادو گران بی هویت جلد۲ بورسیه تحصیلی کشور چین در مقطع تحصیلات تکمیلی دانلود تلگرام طلایی متناسب مدل گوشی داستانی از ادبیات فارسب یا زندگی واقعی افراد.بنویسید که در آن یک فرد موجب تغییر جامعه یا جامعه موجب تغییر افراد شده باشد آهنگ زودبرگردپیشم خواننده زن دانلود ویدئو کلیپ مهدی احمد وند بنام عشق من اچ دی